Zamknąć

O nas

01.

O nas

Agencja została założona przez specjalistę z pozycjonowania stron i marketera №1 według jednej z największych giełd freelancerów – Papus Ivana. Obecnie jesteśmy najlepszą agencją internetową w Polsce według Oferteo.

Zwracając się do agencji iPapus, możesz być pewien, że nasza firma ma znakomitą reputację, potwierdzoną przez setki klientów przez długi czas. Głównym zadaniem agencji marketingu internetowego iPapus jest zapewnienie klientom wzrostu sprzedaży towarów i usług. Jesteśmy zainteresowani rozwojem biznesu naszych klientów, co motywuje nas do wykonywania wysokiej jakości pracy z pełnym zrozumieniem odpowiedzialności.

Po przeprowadzce do Polski postanowiono rozwijać agencję na polskim rynku i świadczyć taką samą jakość usług jak w innych krajach świata.

Zajmowaliśmy już czołowe pozycje w wielu rankingach i otrzymaliśmy prestiżowe nagrody od największych portali marketingowych na świecie.

Recenzje o naszej pracy mówią same za siebie. Nie lubimy mówić o sobie, ale lubimy rozmawiać o sukcesie naszych klientów, to nas inspiruje do rozwoju i doskonalenia.

02.

Zespół

Руководитель Иван Папусь

01.

Specjalista ds. marketingu

Ivan

Lider rankingu wśród ekspertów marketingowych. 11 letnie doświadczenie. Setki pozytywnych opinii.

Менеджер проектов Анна Ющенко

02.

Menadżer

Anna

7 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Дизайнер Владимир Кудрявцев

03.

Projektant stron internetowych

Szymon

8 letnie doświadczenie.

Контент менеджер Яна Мовчанюк

04.

content manager

Magda

05.

reputation specialist

Kasia

Технический аналитик Ольга Бабик

06.

technical analyst

Agnieszka

07.

sales manager

Anna

Дизайнер Марина Дроздова

08.

designer

Małgorzata